Про компанію

Про нашу компанію

Лібер Україна – надійний партнер у виборі будівельних матеріалів

Якість продукції, системність підбору та індивідуальний підхід – це основні принципи нашої компанії.

Якість продукції, яку ми реалізуємо, вже роками і практикою перевірено на об’єктах будівництва України. З 2012 року наші матеріали успішно використовувалися великими Забудовниками і Генпідрядниками на українських об’єктах різного призначення (приватне, житлове, індивідуальне будівництво). Асортимент продукції орієнтований на європейську якість і сучасні технології, завдяки чому є можливість вирішити проблеми і на складних об’єктах, і в несприятливих умовах. Вся продукція має як європейську сертифікацію якості, так і сертифікована відповідно до українського законодавства.

Системний підбір – це не тільки точкове забезпечення Вашого будівництва одним матеріалом, а повна комплектація конкретної ділянки об’єкта усіма необхідними будівельними матеріалами. Наприклад, якщо необхідно облаштувати плоску покрівлю, то ми зможемо не тільки продати ПВХ-мембрану, а системно підберемо весь «пиріг», починаючи від підготовки основи, закінчуючи притискною планкою для фінішного етапу. Наша здатність широко дивитися на поставлене завдання дає можливість заощадити час, гроші і нерви нашого клієнта.

Індивідуальний підхід – у всіх різні завдання: хтось хоче економічно вигідний варіант, хтось не може визначитися у виборі матеріалів, комусь необхідно зробити креслення з розрізом, хтось мріє про нестандартне технічне рішення – ми враховуємо всі Ваші побажання і на основі цього зробимо пропозицію.

Наші партнери є провідними європейськими виробниками матеріалів для систем гідроізоляції, покрівель (плоскі, експлуатовані, енергозберігаючі), полімерних підлог, водостічних систем та багато чого іншого. Безперебійні поставки від прямих виробників та їх інноваційний підхід у виробництві, дозволяють нам пропонувати більш вигідні і нестандартні рішення для наших клієнтів.

Лібер Україна пропонує:

  • Тільки якісні матеріали, які вже багато років застосовуються в будівництві як в Україні, так і в Європі.
  • Широкий асортимент продукції, який дозволить нам підібрати ідеальне рішення саме для Вашого об’єкту – як в ціновому діапазоні, так і в технічній задачі.
  • Оперативну доставку матеріалів на об’єкт в узгоджені терміни для безперервного процесу Вашого будівництва.
  • Технічний супровід: виїжджаємо на об’єкт, робимо реальний прорахунок необхідного матеріалу, за запитом готуємо креслення (типові вузли) для ваших проектантів.
  • Професіоналізм і компетентність наших співробітників, які допоможуть вирішити будь-які питання, пов’язані з підбором, придбанням і застосуванням будівельних матеріалів на конкретному об’єкті.

Ми цінуємо кожного клієнта і готові завжди докласти максимум зусиль для вирішення його потреб в області вибору матеріалів