Захист залізобетонних конструкцій

Захист залізобетонних конструкційБудівництво сучасних об’єктів різного призначення вимагає впровадження в процес новітніх технологій і систем. Відповідність передовим методикам особливо актуально для виробництва гідроізоляційних матеріалів, які запобігають проникненню води через зовнішній контур. Саме гідроізоляція є одним з найбільш важливих факторів, які перешкоджають руйнуванню конструкцій та збільшують термін експлуатації на десятки років.

Гідроізоляція це комплекс робіт по захисту від проникнення вологи, води, хімічних елементів та інших агресивних речовин у структурні елементи будівлі.

Як матеріал пористий, бетон вбирає рідини, кисень та вуглекислий газ. Ці фактори призводять до корозії арматури, що негативно впливає на залізобетонну конструкцію. Окислюючись, арматура збільшується в об’ємі та призводить до розтріскування бетону.

Армований цементний розчин Neolastik 1K від NEOTEX захищає бетон від карбонізації та збільшує експлуатаційний термін залізобетонних конструкцій.

Одна з провідних сучасних компаній NEOTEX виробляє якісні матеріали для гідроізоляції та забезпечує своєю продукцією ринки по всьому світу.

Серед головних переваг Neolastik 1K висока міцність на розтяг – 1,88 МПа. Тому, матеріал застосовують для гідроізоляції поверхонь, які піддаються вібраціям, стисканням, розтягування та впливу хімічних речовин. Тобто там, де необхідно високоеластичне гідроізоляційне покриття. Наприклад, балкони та тераси, підземні споруди та фундаменти, покрівлі та ін. В тому числі, матеріал використовують як гідроізоляцію поверхонь перед кладкою плитки.

Захист залізобетонних конструкцій

Neotex Neolastik 1K економічний у витраті та легкий в нанесенні. Для покриття у два шари знадобиться 1,7-2,0 кг/м² для горизонтальних поверхонь і 2,0-2,5 кг/м² – для вертикальних. Матеріал не вимагає обробки ґрунтовкою перед його нанесенням і має відмінну адгезію з бетонними та цементно-піщаними поверхнями, цеглою та цементними блоками, металом, гіпсокартоном, полістиролом тощо.

Пропорція змішування для нанесення розчину пензлем становить 20 кг цементного складу на 6 л води, для розчину, який буде наноситися валиком – 20 кг на 5 л. Матеріал в повній мірі еластичний (28%), але якщо буде потрібно додати еластичності поступово вмішайте у 20 кг Neolastik 1K Revinex плюс вода в співвідношенні 1:1. Перед покриттям з поверхні видаляють пил, сміття, жирні речовини та в достатній мірі зволожують. Наноситься суміш у два шари, не менше, ніж по 1 мм кожний, валиком або пензлем і товщиною по 2 мм – шпателем.