Як підвищити стійкість фарби на металевій поверхні та захистити її від корозії водночас, навіть якщо метал вже поіржавів?

Праймер для металевих поверхонь.

Належна підготовка поверхні перед фарбуванням є дуже важливою умовою, що забезпечує якість нанесення і підвищення стійкості покриття. А коли мова йде про фарбування металевої поверхні, нанесення навіть найсучасніших покриттів не обходиться без відповідних грунтовок або праймерів.

Грунтовка безпосередньо визначає, наскільки стійким буде шар фарби, яку наносять на метал. Вона сприяє гарному зчепленню лакофарбового покриття та самої поверхні. Крім цього, вона виконує ще одну важливу роль – захист від корозії, адже металеві вироби часто виходять з ладу саме через неї.

Щоб запобігти подальшому пошкодженню металу від корозії та результат фарбування був успішним, слід провести підготовку металевої поверхні до покриття і виконати комплекс по захисту металу. Деякі види грунтовок є так званими перетворювачами іржі. Ними покривають металеву поверхню, яка вже піддалась корозії, щоб продовжити термін експлуатації металу. 

Neotex Inox Primer є однією з таких грунтовок. Без її використання в багатьох випадках починається окислення металу, що веде до корозії та до його руйнування  надалі. Крім того, хімічний склад фарби має менше зв’язування, ніж у грунтовки, що призводить до швидшого відшарування та оголення металевої поверхні.

Inox Primer – однокомпонентна та готова до використання грунтовка. Поставляється в тарі 1 і 3 літри, що своєю чергою зручно при нанесенні на невеликі площі. Грунтовка забезпечує сильну адгезію з глянцевими поверхнями, такими як нержавіюча сталь, алюмінієві та оцинковані поверхні, жерсть, скло та інші. Сама назва грунтовки дає зрозуміти, що крім нанесення грунтовки на металеві поверхні, вона також відмінно справляється з покриттям типу inox. Подібні покриттям часто приносять незручності, оскільки деякі грунтовки, через особливості такого покриття, мають слабку адгезію до основи.

Назва “inox” походить від французького словосполучення “acier inoxidable”, що перекладається як “нержавіюча сталь”. По суті, це нержавіюча сталь високої якості з відмінними антикорозійними властивостями. Покриття inox, яким обробляють метал, утворює гнучку плівку, яка містить частинки нержавіючої сталі та смол. Воно міцно прилипає до поверхні, сприяє посиленню міцності та підвищенню інших характеристик поверхні.

При необхідності фарбування або інших лакофарбових робіт по такому виду металу, вам не доведеться купувати грунтовку, яка спрямована на захист від корозії, достатньо буде використання Neotex Inox Primer. Наноситься на поверхню перед використанням основного покриття на водній основі, на основі розчинника або без. Є екологічно чистим матеріалом і не містить токсичних компонентів або розчинників, що допускає можливість нанесення в закритих приміщеннях.

Грунтовка має невеликі витрати – 60-75 гр/кв.м. і наноситься в один шар за допомогою валика або пензля, а час її висихання становить лише 1 годину. Даний праймер один із надекономічних серед аналогічних грунтовок по металу.

При підготовці поверхні до нанесення грунтовки для металу необхідно дотримуватися наступних умов: основа повинна бути сухою, чистою без жирних і маслянистих речовин, а також не містити пилу та сміття. У разі, якщо неможливо повністю очистити поверхню від часток, що слабо тримаються, необхідно злегка відшліфувати її тонким наждачним папером, після чого очистити розчинником Neotex 1021 або його аналогом. Вологість основи не має перевищувати 4%, атмосферна вологість – не вище 65%, а температура нанесення від +10 ℃.

Neotex Inox Primer також сумісний із супутніми нашими продуктами, які зарекомендували себе на ринку України, як одні з кращих в області гідроізоляції. Серед них холодні полісечовини ручного нанесення Neoproof Polyurea R, Neoproof Polyurea, Neoproof Polyurea C1, Neoproof Polyurea Н (гібрид полісечовини та поліуретану), а також матеріали на водній основі, такі як Neoproof PU W -40 і Neoroof.

Якщо необхідно забезпечити надійний захист від корозії, рекомендуємо антикорозійну грунтовку на водній основі Neotex Metal Primer або епоксидну антикорозійну грунтовку на основі розчинника Neopox Special Primer 1225.