Як оновити плитку недорого і швидко без демонтажу?

Гідроізоляція відіграє основну роль при захисті від агресивних впливів будь-яких будівельних конструкцій. Особливо, коли йдеться про зовнішні поверхні. Відкриті споруди постійно піддаються впливу різних чинників, наприклад екстремальних температур або опадів. А побутові пішохідні поверхні, такі як покриття для підлоги балконів, терас, внутрішніх двориків або доріжок піддаються ще й постійному механічному навантаженню. Подібні умови експлуатації призводять до пошкоджень керамічної плитки, протіканню і подальшого руйнування конструкції в цілому.

Гідроізоляція поверх плиткової поверхні популярне та оптимальне рішення, яке дозволяє запобігти пошкодженню кахлю. Крім того, воно не вимагає проведення трудомістких робіт, таких як демонтаж плитки, ремонт стяжки або заливка нової, гідроізоляція під плитку, укладання кахлю і фінішне покриття. А використовується в такому випадку спеціальний лак для гідроізоляції плиткових поверхонь.

Neodur FT Clear застосовується для гідроізоляції та захисту терас, балконів, доріжок і внутрішніх двориків, покритих плиткою, кахлем або мозаїкою. Еластичний двокомпонентний прозорий лак має високу стійкість до ультрафіолету, завдяки наявності в основі складу аліфатичної полісечовини.

Серед переваг лаку для керамічних поверхонь Neodur FT Clear його висока стійкість до механічних навантажень, абсолютна герметичність, багаторічна стійкість до пожовтіння, а також швидка полімеризація (5 годин при температурі +25 ℃).

Нанесений на поверхню матеріал утворює монолітний, еластичний і водонепроникний шар, який ефективно заповнює і тим самим приховує дефекти плитки: сколи, тріщини тощо. Навіть після багаторічної експлуатації покриття залишається прозорим і не втрачає своєї еластичності. 

Neodur FT Clear технологічно передовий і вдосконалений гідроізоляційний матеріал, який захищає плиткові покриття від промерзання та ізолює від просочування опадів, в тому числі кислотних дощів. Температура експлуатації лаку від -35 ℃ до +60 ℃. Має відсоток розтягування 200%.

Матеріал наносять на суху поверхню, рівномірно розподіляючи пензлем або валиком. При підвищеній вологості необхідно встановити аератори. Перед застосуванням лаку на різні поверхні, рекомендується обробляти відповідним грунтом для забезпечення поліпшення адгезії. Наприклад, глянцеву плитку, обробляють праймером для активації керамічних і скляних поверхонь Neosil Bond. Для нанесення на герметик не старіше 1 року в якості грунтовки використовують Νeodur Polyurea M розведену на 50-60% розчинником для поліуреанових та полімочевинних матеріалів.

Neodur FT Clear містить характеристики, що відповідають високим вимогам і забезпечує швидку, а також економічну гідроізоляцію мінеральних поверхонь.