Як обрати воронку для покрівлі за прийнятну ціну та не розчаруватися?

Чеська компанія TOPWET Ltd. великий європейський виробник водостічних систем, що розробляються з 2000 року. Хоча на ринку України бренд з’явився відносно недавно, він вже встиг зарекомендувати себе, як один з кращих виробників водостічних систем. Комплектуючі ТОPWET з успіхом використовується при облаштуванні систем водовідведення на будівельних об’єктах по всій країн.

Продукція ТОPWET відповідає стандартам вітчизняних водостічних систем та задовольняє вимоги до них, а також підходить для нашого клімату. Водостічні воронки цієї марки виготовлені з міцного та стійкого до ультрафіолету поліаміду РА6. На відміну від пластику, поліамід РА 6 міцніший і стійкіший до впливу навколишнього середовища. Воронки прості та зручні при монтажі, а широкий асортимент допоможе вирішити будь-які архітектурні рішення.

В асортименті компанії ЛІБЕР Україна представлені системи для водовідведення з плоских покрівель та включають:

Воронки ТОPWET поставляються в комплекті з привареним гідроізоляційним бітумним або ПВХ фартухом та зі знімним листовловлювачем. Завдяки гідроізоляційному фартуху воронки забезпечують 100% водонепроникність. Воронки з фартухом застосовуються для водовідведення на експлуатованих (наприклад, зелена покрівля) і не експлуатованих покрівлях, паркінгах, терасах і балконах.

Бітумний фартух для водостічних систем TOPWET виготовляється з рулонного бітумо-полімерного матеріалу. Його покривають кремнієвим піском, що сприяє міцному з’єднанню бітумного фартуха з верхнім, захищеним від ультрафіолету, шаром. Також доступні до замовлення спеціальні гнучкі бітумні фартухи, призначені для з’єднання з обмазувальною гідроізоляцією.

Фартух з ПВХ виготовляється зі стійкої до ультрафіолету ПВХ мембрани стандартної товщини у 1,5 мм.

Також, у нас є можливість постачання манжетів під замовлення з інших полімерних матеріалів: EPDM, TPO, FPO, PE, STE. Прорахунок та вартість на такі позиції розраховуються індивідуально, залежно від типу манжети, кількості та виду.

Покрівельні та парапетні воронки з саморегульованим електропідігрівом призначені для ефективного відведення води в зимовий період і здатні змінювати тепловіддачу, в залежності від температури навколишнього середовища. Тобто, підігрів кабелю підвищується при зниженні температури повітря і навпаки.

Стандартні покрівельні та парапетні воронки мають ризик засмічення при температурі близькій до 0. Це відбувається, коли суміш снігу і льоду блокує воронку або навіть водостічну систему в цілому.

Підігрів покрівельних воронок TOPWET спроектований таким чином, щоби захищати отвори самих воронок і поверхонь, що примикають до них. 

І так, основні переваги саморегульованого підігріву покрівельних воронок TOPWET це гарантоване відведення води під час зими, напруга 230 В/Гц, а також відсутність необхідності встановлювати знижувальний трансформатор і виносний термостат.

Воронки із саморегульованим електропідігрівом підключаються до електророзподільної шафи, яку встановлюють під конструкцію покрівлі.

Існує декілька способів підключення воронок з електропідігрівом:

  • Без можливості вимкнення. Не рекомендується, оскільки споживання електроенергії відбувається і при плюсовій температурі.
  • З механічним вимикачем. Вимагає ручного управління або таймер.
  • Виносний, тобто зовнішній термостат із вбудованим температурним датчиком.
  • Термостат, вбудований в панель управління, з температурним датчиком для вимірювання зовнішньої температури.
  • Термостат, вбудований в панель управління, з температурним датчиком і датчиком вимірювання вологості.
  • Механізм з’єднання водостічних стояків, лотків, в’їздів у гаражі тощо з системою підігріву. 
  • Стандартне підключення через термостат або вимикач.

Вся продукція TOPWET відповідає чинним європейським стандартам і сертифікована як у Європі, так і в Україні.

З урахуванням особливостей конкретного проекту, при підборі систем водовідведення з плоских покрівель, ми враховуємо такі ключові фактори, як матеріал фартуха, необхідну довжину і діаметр труби воронки, можливості комбінування виробів і комплектуючих до них, оптимальні рішення і варіації підключення електропідігріву.

Унікальність продуктів TOPWET дозволяє поєднувати гнучкість і багатофункціональність при комплектації нами будь-яких об’єктів, де потрібна надійність, практичність та міцність основних комплектуючих позицій. Якщо Ви звертаєтеся з питання підбору та грамотної консультації щодо матеріалів, наша компанія надасть інформацію та підбере для Вас оптимальне рішення.