Як Лібер забезпечує матеріалами під час карантину?

Вже близько двох тижнів Україна живе в умовах карантину і досить жорстких обмежень, які так чи інакше зачепили всі установи та сфери бізнесу. Підприємства дотримуються обмежувальних і протиепідемічних заходів для запобігання поширенню інфекції.

З моменту дії указу про карантин, для захисту здоров’я своїх співробітників і клієнтів, офіс компанії Лібер, також працює віддалено, але так само самовіддано. Як і завжди, ми готові прийняти дзвінок, надати консультацію та оформити замовлення. Наш склад повністю укомплектований усіма необхідними матеріалами та може забезпечити всі ваші потреби щодо тепло- і гідроізоляції, а також систем водовідведення.

Оскільки, обмеження не діють на вантажні перевезення і пересування на власному транспорті, наш склад продовжує роботу, але ми здатні організувати доставку з мінімальною кількістю контактів, дотримуючись всіх рекомендацій щодо заходів захисту.

Як і раніше, Ваші замовлення доставляються вчасно за вказаним місцем, при цьому, водії забезпечені усіма засобами захисту згідно з необхідними заходами: масками, рукавичками, дезінфекційними засобами тощо.

Кожен водій і співробітник складу кілька разів на день, в обов’язковому порядку, проходить санітарно-пропускний контроль, тобто вимірювання температури та не буде допущений на роботу, в разі прояву симптомів будь-якого нездужання. Їм забезпечено доставку на робоче місце службовим средньогабаритним транспортом, з додержанням санітарно-епідеміологічних норм, в кількості не більше трьох пасажирів.

Ми щиро віримо, що завдяки згуртованому дотриманню заходів, спрямованих на боротьбу з поширенням вірусу, незабаром всі зможуть повернутися до своєї улюбленої роботи.

Бажаємо всім жителям нашої прекрасної країни повного імунітету від усіх вірусів і хвороб. А кризу ми переживемо – однією більше, однією менше…

Як Лібер забезпечує матеріалами під час карантину?P.S. Якщо Ви вирішили скористатися нагодою і розпочати або ж закінчити ремонт, нарешті, а може і зовсім зайнятися будівництвом будинку, басейну або навіть бомбосховища 😊, то з радістю повідомляємо, що готові забезпечити Вас усіма необхідними матеріалами для гідроізоляції, енергозбереження та водовідведення. А також надати комплектацію об’єкта «під ключ», завдяки чому Ви зможете отримати все, що потрібно для ремонтно-будівельних робіт, не витрачаючи зайвого часу і не виходячи з дому. Адже будівельний сезон тільки розпочався.

Будьте здорові та щасливі! Ваш надійний партнер при виборі будівельних матеріалів.