Високоефективна система герметизації Sikadur-Combiflex SG System

Про шкоду вологи для будь-якої будівельної конструкції відомо досить і чимало запропоновано рішень. Проте, з темпом розвитку сучасних будівельних матеріалів і покриттів, ростуть і потреби з облаштування гідроізоляції та забезпечення герметичності окремих елементів і конструкцій в цілому.

Отже, як забезпечити якісну гідроізоляцію при наявності великих тріщин, деформаційних і холодних швів? Або як захистити конструкцію від вологи, в разі надзвичайно рухливих конструктивних швів? Яким методом провести гідроізоляцію місць примикань різних видів матеріалу, наприклад, введення сталевих, чавунних труб в бетонну конструкцію? Нарешті, якщо підстава епоксидне або поліефірне, скло або кераміка, як в такому випадку захистити конструкцію від води? Ці питання залишаються актуальними завжди.

Як не можна краще, в перерахованих вище ситуаціях підійде Sikadur-Combiflex SG System. Високоефективна система герметизації, що складається з двох видів модифікованої еластичної поліолефінової (FPO) гідроізолюючої стрічки Sikadur-Combiflex SG Tape (1) та трьох видів спеціально розробленого епоксидного клею Sikadur-Combiflex Kleber (2).

 

 • Стрічка Sikadur-Combiflex SG представлена у двох видах:

 

1.1. Sikadur-Combiflex SG -10 / -20М – з червоною смугою посередині та в основному, застосовується для герметизації тріщин понад 1 см або деформаційних швів. Ширина стрічки варіюється від 10 до 30 см, що дозволяє використовувати дану систему для герметизації конструктивного шва шириною в 10-15 см! 

1.2. Sikadur-Combiflex SG -10 / -20Р – не має червоної захисної смуги та маркування«SG -10/20» вказує на товщину стрічки: «SG -10» становить 1 мм, «SG -20» – 2 мм. Підбір розміру стрічки залежить від передбачуваних деформаційних навантажень. Стрічки товщиною в 1 мм застосовуються для герметизації під легкі навантаження, під великі деформаційні навантаження стрічку слід укладати в шов із «петлею».

Високоефективна система герметизації Sikadur-Combiflex SG System

 

 • Sikadur-Combiflex Kleber – клейна сполука на епоксидній основі. Існує трьох видів:

 

2.1. Sikadur-Combiflex Adhesive (N,R) – лінійка клеїв двох типів:

 • N (нормальний) рекомендується для використання при температурі повітря і підстави від +10 до +30°C. володіє робочою в’язкістю від 25 хвилин при температурі +30°C і до 120 хв  при +10°C. 
 • використання типу R (швидкий) рекомендується при температурах від +5°C до +15°C і має робочу в’язкість від 25 до 60 хв відповідно.

2.2. Лінійка Sikadur-31CF, що складається з трьох типів клею, відрізняється від попереднього варіанту більш тривалою робочою в’язкістю: 

 • тип N (нормальний) рекомендується до використання при температурах повітря та основи від +10°C до +30°C. Має робочу в’язкість від 35 хвилин при температурі +30°C до 145 хв при +10°C.
 • тип R (Швидкий) рекомендують використовувати при температурах повітря та основи від +5°C до +15°C та має робочу в’язкість від 40 хвилин при температурі +15° C до 60 хв при температурі +5° C.
 • S (повільний) використовується при вищих температурах повітря та основи – від + 25 ° C до + 45 ° C і має робочу в’язкість від 45 до 135 хв відповідно.

2.3. Sikadur-31DW – двокомпонентний клейовий та ремонтний розчин на основі епоксидних смол і спеціальних наповнювачів. Призначений для герметизації ділянок, що контактують з питною водою. Дана система універсальна та оптимальна для вирішення завдань для забезпечення герметичності складних конструкцій; має низку переваг:

 • Відмінна адгезія, без попередньої ґрунтовки поверхні, з багатьма матеріалами. Наприклад, адгезія до бетону становить понад 2МПа, тобто швидше зруйнується бетон, ніж відірветься система.
 • Не вимагає ретельної підготовки основи, легко монтується.
 • Використовується як при позитивному, так і негативному тиск води. Витримує тиск води понад 5 бар.
 • Однаково підходить для сухих і вологих бетонних поверхонь.
 • Стійкість до атмосферного впливу, багатьох хімічних речовин, а також стійка перед проростанням коренів.
 • Висока еластичність для герметизації надзвичайно рухливих конструктивних швів.