Суміші для ремонту бетону

NEOTEX
В’яжучий розчин Neolastik 1K

Однокомпонентний еластичний в’яжучий розчин для ручного нанесення. Використовується в якості гідроізоляційного покриття з високою еластичністю на терасах, балконах, на відкритих поверхнях (плоскі покрівлі), підземних приміщеннях і фундаментах, тунелях, свердловинах, а…

Показати деталі
NEOTEX
Суміш для ремонту бетону Neostop

Призначений для використання на стінах, дахах і підлогах в місцях, де скупчується вода у вигляді цівок і крапель, або на ділянках з надлишковою вологістю.

Показати деталі
NEOTEX
Суміш для ремонту бетону Neorep

Завдяки своєму спеціальному складу і чудовим механічними властивостями Neorep придатний для простого виконання відновлювальних робіт з дуже високою міцністю і довговічністю на будівельних об’єктах без опалубки.

Показати деталі
NEOTEX
Цементна суміш Neocret

Придатний для швидкого і довговічного виконання відновлювальних робіт в будівлях, ремонту пошкоджених, потрісканих або зруйнованих залізобетонних конструкцій (наприклад, колон, балок, плит, сходів, отворів), дверей, вікон (рам, підстав), закладення тріщин і…

Показати деталі
NEOTEX
Епоксидна суміш Epoxol Putty/Liquid

Призначений для зовнішнього покриття стін, покрівлі та підлоги в місцях, де скупчується вода у вигляді цівок і крапель, або на ділянках з надлишковою вологістю.

Показати деталі

Оптовий продаж матеріалів для будівельних робіт від кращих виробників Європи.
Ми займаємося продажем тільки кращих матеріалів для будівельних робіт.

Що наші клієнти 
говорять про нас