Праймери

NEOTEX
Neotex 1021, розріджувач (розчинник) для епоксидних поліуретанових систем

Neotex 1021, розріджувач (розчинник) для епоксидних поліуретанових систем.

Показати деталі
NEOTEX
Матеріал для поліпшення адгезії Neosil Bond

Матеріал для поліпшення адгезії, на основі розчинника. Активує керамічні і скляні поверхні, забезпечуючи відмінну адгезію до наступного покриття (праймера, грунтовки, фарби або топінгів покриття).

Показати деталі
NEOTEX
Епоксидна грунтівка на водній основі Acqua Primer NP

Acqua Primer NP застосовується в якості грунтівки перед нанесенням систем гідроізоляції Neoproof Polyurea (полісечовини).

Показати деталі
SIKA
Sika Colma Cleaner, очищувач без вмісту жирів

Colma Cleaner – це розчинник без жиру, спеціально розроблений для попереднього очищення поверхонь перед приклеюванням, а також для очищення інструментів і обладнання.

Показати деталі
SIKA
Sika Primer-3 N, епоксидна грунтовка на основі розчинників

Sika Primer-3 N – однокомпонентний прозорий компаунд для грунтовки поверхонь перед нанесенням клеїв і герметиків на поліуретановій основі.

Показати деталі

Грунтовка – рідина, що наноситься першим шаром на підготовлену до фарбування або обробки поверхню для створення надійного зчеплення верхніх (покрівельних) шарів покриття з поверхнею, що обробляється і вирівнювання її всмоктуючої здатності.
Грунтовки виконують функції: захисту металу від корозії, «виявляти» текстуру дерева, перекривати пори та інші дефекти поверхні, що фарбується, а також забезпечувати адгезію в системах антикорозійного захисту металу, дерева та бетону, також захист поверхонь від плісняви ​​і грибка.
У нашому асортименті представлено кілька різновидів грунтовок в залежності від типу поверхні та її стану: грунтовки на основі поліуретану, епоксидні грунтовки, грунтовки проти осмотичного тиску, а також грунтовки, які створюють на поверхні плівку, що захищає поверхню від негативного і позитивного тиску води.

Що наші клієнти 
говорять про нас