Гідроізоляційні суміші

NEOTEX
Гідроізоляційне покриття Neoproof Polyurea R

Neoproof Polyurea R 2-х компонентне товстошарове гідроізоляційне покриття з полісечовини для дахів, призначене для використання в ситуаціях, коли потрібна висока механічна міцність і високі показники гідроізоляції.

Показати деталі
NEOTEX
Гідроізоляційне покриття Neoproof Polyurea

Neoproof Polyurea 2-компонентне аліфатичне полісечовинне гідроізоляційне покриття для дахів, призначене для використання в ситуаціях, коли потрібна висока механічна міцність і відмінні показники гідроізоляції.

Показати деталі
NEOTEX
Гідроізоляційне полісечовинне покриття Neoproof Polyurea C1

Neoproof Polyurea C1 2-х компонентне товстошарове гідроізоляційне полісечовинне покриття для дахів, призначене для використання в ситуаціях, коли потрібна висока механічна міцність і високі показники гідроізоляції.

Показати деталі
NEOTEX
Полісечовина Neodur Fast Track

Neodur Fast Track – полісечовина на основі розчинника. Матеріал, з допомогою якого наноситься повна система (1 шар грунтовки і 2 шари матеріалу) протягом 8 годин при температурі 25 ° С.

Показати деталі
NEOTEX
Покриття Neodur FT Elastic

Neodur FT Elastic – еластичне, швидковисихаюче покриття на основі розчинника з високим вмістом твердих частинок. Являє собою полісечовинне покриття. Для ручного нанесення.

Показати деталі

Застосування гідроізоляційних сумішей забезпечує високу еластичність, непроникність і захист будь-яких вертикальних або горизонтальних поверхонь в момент будівельних робіт.

Використання таких сумішей, може не тільки захистити конструкцію, але і значно продовжити термін її експлуатації. За рахунок високих показників міцності в момент проведення ремонтних робіт.

Види сумішей:

Серед безлічі варіантів будівельних матеріалів, гідроізоляційні суміші займають топ місця у використанні. Їх багатофункціональні характеристики і параметри залучають широке коло покупців.

Найбільш затребувані суміші:

  • Для ремонту поверхонь. Їх склад на основі Полімер і армуючих волокон, призначений для структурного ремонту бетонних і цементно-піщаних поверхонь.
  • Гідроізоляція штукатурна. Універсальний склад для вирівнювання різних поверхонь.
  • Гідропломба – оперативно і надійно усуває напірні течії.
  • Шовні герметизуючі матеріали – використовуються для герметизації.

Проникаючі гідроізоляційні суміші, користуються найбільшою популярністю. Вони є найефективнішими і функціональними на ринку будівельних матеріалів.

Проникаючі гідроізоляційні суміші

Суміші створюються на основі компонентів, які добре взаємодіють з цементом, цементно-піщаними покриттями, каменем, бетоном, утворюючи кристалічну пенетруючу проникаючу структуру з унікальними герметизуючими властивостями.

Результат такої хімічного взаємодії – зниження відсотка вологи в основі, а також її усунення, шляхом утворення кристалічних ланцюгів.

Використовуючи наші суміші, проникаючого типу, ви зможете ефективно і надійно герметизувати всі тріщини, пори, і розломи в ході ремонтних робіт.

Техніка використання і застосування:

Перший етап – нанесіть суміш на поверхню. Робити це рекомендуємо пензлем або шпателем.

Така техніка передбачає захист внутрішніх частин конструкції від попадання ґрунтових вод.

Такі суміші використовуються для підвищення рівня стійкості до вологи. Вони запобігають потраплянню вологи на бетонну поверхню, камінь або залізобетон.

Де використовують:

Якісні і багатофункціональні характеристики гідроізоляційних сумішей, розкривають широкий горизонт для їх застосування. На сьогоднішній день, вони користуються успіхом у фахівців, які займаються покрівлею цокольних поверхів, басейнів, підземних шахт, тунелів, фундаментів, і різних споруд, пов’язаних з промисловими або житловими площами.

Вибираючи тип компонентного складу, ви повинні враховувати тип робочої поверхні і її схильність до потрапляння різних вод: морської, прісної.

В такому випадку, суміші можна застосовувати для підвищення міцності споруд, забезпечуючи їм повну гідростійкість і запобігаючи появі мікротріщин.

Будемо раді відповісти на ваші запитання, і допомогти з вибором відповідних сумішей для проведення якісних ремонтних робіт.

Що наші клієнти 
говорять про нас