Терапія для бетону

Терапія для бетону

Бетон – широко використовуваний та універсальний будівельний матеріал, який має низку переваг. Але конструкціям з бетону, з плином часу, властиво руйнуватися під дією навколишнього середовища та експлуатаційних навантажень. Особливо, це стосується будівель, зведених в часи, коли домішки для зміцнення цементних розчинів ще не були представлені на ринку будівельних матеріалів.

Для запобігання перешкоджання руйнуванню бетону або цементно-піщаних поверхонь, в місцях пошкоджень конструкцій, проводять ремонтно-відновлювані роботи.  

На щастя, сучасні технології не стоять на місці й у сфері будівництва, а виробники прагнуть підвищувати якість та характеристики продукції. Матеріали для ремонту бетонних конструкцій, що виготовляються, в основному, на цементній основі, не є виключенням.

Безусадковий високоміцний розчин Neotex Neorep, армований волокном, має попит серед будівельних компаній Європи та України, завдяки технологічності, механічним властивостям та зручності у роботі.

Головні переваги Neorep – стійкість до хімічних речовин (хлоридів, сульфатів тощо), швидкість та простота нанесення, висока тиксотропність і сумісність із залізобетонними конструкціями.

 Тиксотропність – властивість матеріалу, без впливу зовнішніх чинників, зберігати свою форму.

Суміш на основі цементу Neotex Neorep  ремонтує та відновлює пошкоджені ділянки та елементи конструкцій з бетону чи цементно-піщаної стяжки, як з використанням опалубки, так і без неї. Застосовується для реставрації колон, балок, плит та сходів. Призначений для затирання тріщин та стиків в збірних конструкціях, відкосів, промислових підлог, бетонних труб та інших конструкцій з бетону.

У склад суміші Neorep входять спеціальні заповнювачі та добавки, ретельно відібрані по фракціях, завдяки чому розчин не піддається пластинчастій деформації, стійкий до динамічних, статичних навантажень та вібрацій. Його використання дозволяє швидко проводити ремонтно-відновлювальні роботи навіть під час трафіку на автобанах, в тунелях, та інших площах, що постійно піддаються механічним навантаженням. В розчині такий же коефіцієнт питомого розширення та модуль пружності, як і у бетона.

Крім того, Neotex Neorep використовується для захисту арматури та інших сталевих конструкцій від корозії. Для приготування антикорозійного розчину потрібно змішати 2-3 кг Neorep  з 1 кг сополімерної емульсії Revinex, після цього його наносять на поверхню у два шари пензлем або щіткою.

На 28 добу після нанесення адгезія матеріалу становить > 4,0 МПа до цементних поверхонь і > 32,0 МПа – до металевих. Також, по закінченню 28 діб міцність розчину на стискання становить 55,0 МПа і 11,0 МПа – на вигин.

Перед нанесенням розчину з поверхні видаляють бруд, пил, іржу і жирні речовини. На 25 кг сухої суміші Neorep додають 4 л води до утворення необхідної консистенції.

Для поліпшення гідроізоляційних властивостей, а також зчеплення ремонтного розчину зі старим бетоном, цеглою або металевою конструкцією змішайте, замість чотирьох, три літри води з 1 л добавки Revinex.

Даний розчин наноситься рівномірно, цільними шарами, товщиною до 4 см кожен за допомогою кельми. За необхідності, поверхню вирівнюють пластиковою або дерев’яною штукатурною кельмою, для остаточної обробки. Це відбувається, коли поверхня з нанесеним покриттям почне схоплюватися і стане сухою на дотик (при натисканні пальцем верхній шар не провалюється).