Система для створення покриттів з натурального каменю та кварцевого піску

Різновид наливного покриття для підлоги, що складається з суміші прозорої смоли та декоративної крихти з натуральних каменів називається кам’яним килимом.

Кам’яний килим – не тільки красиве покриття з натурального каменю, але й міцніша альтернатива бетону, плитці чи іншим покриттям для підлоги. 

Покриття з каменю завоювали популярність серед об’єктів промислового і цивільного будівництва. Це заводи та фабрики, автомобільні майданчики й пішохідні доріжки, виставкові зали та супермаркети, нічні клуби та розважальні центри, офіси й ресторани, громадські та навчальні заклади, медичні установи й лабораторії, а також будь-які інші будівельні об’єкти, де плануються великі навантаження на підлогу. Слід згадати й про широке застосування в будівництві житлової нерухомості, як комерційної так і приватної: готелі, багатоквартирні комплекси та приватні будинки. 

Список областей застосування кам’яних килимів може тривати так само довго, як і їх термін експлуатації. Дане покриття має високі механічні характеристики багато в чому завдяки смолам, що входять до складу систем для створення кам’яних килимів.

Epoxol RM – двокомпонентна прозора епоксидна система, що забезпечує довговічність і чудові експлуатаційні характеристики підлогового покриття. Складається з бездомішкових смол і добірних затверджувачів та не містить розчинників. Використовується для створення декоративних кам’яних килимів при змішуванні з різними наповнювачами.

Утворює монолітну та стійку до великих механічних навантажень поверхню навіть при мінімальній товщині шару. Зберігає свою цілісність та не схильна до розтріскування протягом тривалого часу. Це зумовлене високими механічними властивостями матеріалу, такими як гнучкість в екстремальних температурних умовах, міцність при деформаціях, ударостійкість та стійкість до ультрафіолету. 

З епоксидною системою для створення кам’яних килимів Epoxol RM можуть використовуватися будь-які натуральні камені дрібної фракції, наприклад, мармур, кварц, граніт і т.д. Застосування системи забезпечує відмінну адгезію до основи й абсолютну водонепроникність. Всупереч універсальності та відповідності високим механічним вимогам, покриття з епоксидної смоли та каменю доступне, має низькі експлуатаційні витрати, не вимагає складного догляду та легке в монтажі. 

Допустимі пропорції для змішування Epoxol RM з кварцовим піском варіюються від 1:5 до 1:7, залежно від фракції піску та необхідної консистенції готового матеріалу. Мінімальна товщина шару при витраті 7 кг на м2  – 4 мм: 1 кг Epoxol RM + 6 кг кварцового піску (0,6-1,2 мм). 

Поверхня перед укладанням кам’яного килима повинна бути сухою та міцною, очищеною від пилу, масел і інших речовин що перешкоджають зчепленню покриття з основою.

Отримана, після змішування компонентів системи A і B, епоксидна суміш додається в крихту і ретельно перемішується міксером на повільних обертах. Готову кам’яну суміш рівномірно наносять на поверхню шпателем. Для уникнення прилипання піску, шпатель необхідно занурювати в розчинник Neotex 1021 перед нанесенням кожного нового шару кам’яного килима. 

Як фінішний шар можна нанести прозоре захисне покриття, наприклад, глянцевий лак. За температури у +25°C повна полімеризація системи Epoxol RM відбувається всього за 3 години.

Телефонуйте або заповнюйте форму та отримайте всю інформацію про систему для кам’яних покриттів Epoxol RM, виготовлення, а також кошторисної вартості кам’яного килима з використанням Epoxol RM.