Швидка допомога для ремонту поверхонь з протіканнями та вологих поверхонь

Гідравлічним цементом називають цемент, що має властивість до схоплення та затвердіння в результаті гідратації, тобто реакції з водою.

Перший гідравлічний цемент виявлений в Греції під час розкопок підземного акведука, в місті Мегара, побудованому, ймовірно, близько 500 років до н.р. Дослідження показали, що резервуар був покритий сумішшю вапна з додаванням вулканічного попелу, що сприяє затвердінню розчину під водою.

Греки вдосконалюють здавна надбаний талант у сфері будівельних матеріалів й донині, зокрема, і в рішеннях для гідроізоляції.

Так, наприклад, компанія NEOTEX, широко відома в Європі, як одна з кращих у виробництві гідроізоляційних матеріалів, пропонує будівельну суміш – Neostop, що має властивість тверднути в лічені хвилини.

Цемент швидкого схоплення або, як його частіш називають, швидковисихаючий цемент розроблений для змішування з водою і зобов’язаний такими характеристиками домішкам хімічних речовин, які прискорюють схоплювання і скорочують затвердіння до 20 хв.

Суміш, що володіє швидкістю затвердіння до 5 хвилин, в будівельній сфері отримала назву — гідропломба.

Neostop – будівельний розчин надзвичайно швидкого схоплення для миттєвої герметизації протікання води та плям вологи. Застосовується локально на поверхнях, при утворенні струменевої або крапельної фільтрації, вологи, що  проступає, та твердне в максимально короткий термін навіть у воді. Основна область застосування гідропломби Neostop — це ремонтно-відновлювальні роботи, але, завдяки підвищеним якостям і продуктивності, розчин використовують і в новому будівництві. Наприклад, для швидкого кріплення до бетонної основи анкерів, металоконструкцій і різних деталей; при кладці камінів, для швидкої фіксації сантехніки. Додаткові переваги Neostop  — в повній водонепроникності та стійкості до дії розчинників, нафтопродуктів.

Швидкість затвердіння розчину від 0,5 до 5 хвилин.

Міцність на стиск через 3 години від 5,6 МПа і до 58,7 МПа  — через 28 діб.

Даний швидковисихаючий цемент значно полегшує роботу та економить багато часу.

Виробник рекомендує використовувати приготовлений розчин протягом трьох хвилин, тому не варто використовувати відразу велику кількість суміші. Інакше, розчин швидко затвердіє, а знову розводити його водою не рекомендується, оскільки це зведе його експлуатаційні якості нанівець.

Вимоги до підготовки поверхні такі ж, як і при роботі зі звичайною сумішшю на цементній основі: ретельно очищаємо робочу поверхню від бруду, жиру, масла та інших речовин, які впливають на адгезію. Розчин змішуємо з чистою, бажано не хлорованою, водою, уважно дотримуючись інструкції. Спочатку, втираємо або сильно притискаємо розчин до місця протікання і, за необхідності, продовжуємо наносити Neostop до повного висихання. Остаточна герметизація ремонтованої ділянки проводиться через 2-3 доби сумішшю Neopress Crystal із Revinex або Revinex Flex 2006, після чого поверхня готова для подальшої обробки.

Neostop не виділяє пари й запаху, а також, не токсичний. Однак, як і кожен цементний склад, утворює лужні реакції. При приготуванні цементних розчинів із сухих сумішей використовують гумові рукавички та респіратори, а також, уникають потрапляння суміші в очі.

Після закінчення робіт, рекомендуємо відразу промити теплою водою робочий інструмент і ємності.