ПВХ метал - ламінована жесть

Сьогодні, ПВХ мембрани є популярними матеріалами для гідроізоляції. Швидке зростання такої популярності зумовлене відмінними користувальницькими і технологічними властивостями.

При облаштуванні нової покрівлі або ремонті наявної, зазвичай, виникає питання монтажу основного покриття до основи даху та заведення на вертикальні поверхні. 

У разі укладання мембрани на горизонтальну поверхню, стики зварюють між собою за допомогою спеціального фена для зварювання ПВХ мембран. Випадок укладання на вертикальні поверхні, крім зварювання стиків, потребує кріплення ПВХ мембрани до основи.

Для облаштування вузлів кріплення ПВХ мембран в місцях примикань використовують жерсть з ПВХ напиленням.

Ламінована ПВХ жерсть — це лист оцинкованого металу, покритий шаром неармованої ПВХ мембрани. Лист розрізається на смуги потрібної ширини та використовується для виготовлення профілів і різних металевих елементів покрівлі, таких як вітрові ферми, парапетні планки, планки примикань і т.п.

У чому ж основні переваги ламінованого

металевого листа для гідроізоляції?

ПВХ жерсть стійка до корозії, ультрафіолетового випромінювання та іншого атмосферного впливу.

Оскільки, жерсть має високу схильність до окислення, це загрожує їй швидкою втратою міцності та скороченням терміну експлуатації. Тому, був винайдений метод отримання листа ПВХ металу. Основна його відмінність від звичайної жерсті полягає в нанесенні полівінілхлоридного (ПВХ) гідроізоляційного шару. ПВХ шар приварений безпосередньо до ламінованої жерсті. У процесі зварювання ПВХ мембрани з основою ламінованого листа, під впливом високих температур, гарантується високий ступінь адгезії матеріалу до основи, що виключає відшарування матеріалу. Також, чималу роль, в даному процесі, відіграє якість кріплення самої ПВХ планки.

 

В асортименті компанії Лібер Україна представлений

ПВХ метал TOPWET, виробництва Чехії, і SINTEC, Іспанія.

Поверхня металів цих марок покривається плівкою з полівінілхлориду безперервним процесом спільного вальцювання із застосуванням термоплавких клеїв. Здатність даних металів до формування та механічні властивості відповідають гідроізоляційним і корозійним характеристикам плівок ПВХ.

 

Основні показники за фізичними властивостями нашого ПВХ металу:

 • Стійкість до зовнішнього впливу
 • антикорозійні властивості
 • Стійкість до вологи
 • Стійкість до стирання
 • Гнучкість при формуванні
 • Легка оброблюваність
 • Профілі ПВХ можуть бути приварені до інших виробів з того ж матеріалу

Показники за технічними характеристиками, що заслуговують на увагу:

 1. Жерсть покрита високоякісним пластифікованим полівінілхлоридом товщиною 500-1200 мк, хімічно оброблена з обох боків (на зворотному боці шар ґрунтовки товщиною 5 мк).
 2. Гладка поверхня.
 3. Дзеркальний блиск 10%.
 4. Опір швидкої деформації 18 Дж.
 5. Адгезія після вдавлення 8 мм.
 6. Стійкість до солей понад 1000 год.
 7. Водонепроникність, при зануренні, понад 500 год.
 8. Прискорене старіння, шляхом використання тепла, 500 год.

 

Ламінована жерсть піддається обробці, завдяки чому є багатофункціональним матеріалом. ПВХ метал зручний для виготовлення, методом різання та згинання, різного роду виробів: ПВХ планка, капельники, куточки та інше.

ПВХ метал легкий, а значить, не збільшує вагу конструкції; має високий ступінь гнучкості.