Поліуретановий герметик - універсальний герметизуючий матеріал

Які б матеріали для гідроізоляції не використовували при будівництві, не менш важливим завданням є герметизація стиків та отворів. Для унеможливлення протікання через з’єднання деталей конструкцій, що експлуатуються в умовах підвищеної вологості та впливу води, агресивних середовищ і температур, а також тиску, застосовують спеціальні поліуретанові герметики.

Герметики призначені для ущільнення і герметизації стиків, тріщин і щілин. 

Складаються вони з полімерних компонентів на основі синтетичних еластомерів.

З цих еластичних, але в той же час міцних і стійких до агресивного впливу, полімерних речовин також виготовляють поліуретанову підлогу, лаки, клей, будівельну піну, а також штучний каучук.

Використання герметиків, що складаються з поліуретану та полімерних компонентів підвищує якість і надійність гідроізоляції швів, примикань, внутрішніх кутів тощо. Завдяки надзвичайній зносостійкості поліуретану, термін служби герметиків сягає понад 10 років.

Однокомпонентний еластомерний герметик Neotex PU Joint призначений для герметизації та ущільнення з’єднань між собою будь-яких елементів конструкції. При контакті з повітрям герметик вулканізується в еластичну клейку масу. 

PU Joint має широку сферу застосування. Його використовують при герметизації в промисловому та цивільному будівництві, в будівництві з використанням великих і дрібних збірних деталей, при декоративно-інтер’єрних роботах та інших.

Герметик має водовідштовхувальні властивості та відмінну адгезією з деревом, склом, бетоном, алюмінієм та іншими поверхнями. Еластичні шви залишаються герметичними навіть при зміщенні з’єднань, наприклад, елементів покрівлі. Температура нанесення від 5 до 40 градусів тепла, а робоча – від 20°C нижче нуля і до + 90°C.

Neotex PU Joint використовують під час ремонтних робіт та традиційній кладці цегли, ним закладають міжпанельні шви, щілини і зазори, облаштовують ізоляцію склопакетів, басейнів, зимових садів тощо. Поліуретанові герметики високоміцні, стійкі до вібрацій і деформацій, витримують великі навантаження. Після застигання поліуретану, склеєні між собою поверхні, а також місця з’єднання, набувають високу стійкість до впливу різного роду: вібраціям, стиранню, підвищеній вологості, корозії та іншим.

Серед переваг Neotex PU Joint, наступні характеристики:

– відносне подовження при розриві (450%);

– висока стійкість до атмосферних впливів, УФ випромінюванню, розбавлених кислот та лугів;

– можливість фарбування акриловими та вініловими фарбами після полімеризації.

Крім обробки стиків і примикань для захисту від вологи та інших хімічних середовищ, поліуретановий герметик захищає ділянки схильні до ультрафіолетового випромінювання та розмноження мікроорганізмів. Використання герметика PU Joint підвищує рівень міцності та гідроізоляції будівельних конструкцій при роботах з покрівлею.

Незалежно від галузі використання основні функції герметика, це  заповнення щілин і проміжків між поверхнями, утворення бар’єру від проникнення рідин або газів, протягом певного терміну служби при різних умовах експлуатації та навколишнього середовища.Перед використанням герметика необхідно очистити, знежирити та висушити ділянки, які необхідно загерметизувати. Обробіть підготовлену поверхню ґрунтовкою Neotex PU Primer і через 15 хв приступайте до герметизації. Інтервал часу після нанесення ґрунтовки, при необхідності, може бути продовжений максимум до 1 години. Ширина стику, шва або примикання повинна становити дві глибини, при ширині більш як 20 мм, і дорівнювати глибині, при ширині менш ніж 20 мм. Рекомендована ширина стиків не має бути меншою 5 мм і більше ніж 40 мм.