Полісечовина - унікальний високотехнологічний продукт для простого споживача

На сьогоднішній день на ринку України представлено безліч різних систем для гідроізоляції, починаючи від мембран різного типу, цементної гідроізоляції, мастик різного роду (поліуретанових і полімерно-бітумних) і так далі. Але сьогодні ми б хотіли Вам розповісти про гідроізоляційні системи на основі Полісечовини.

Що це за матеріал і в чому його перевага?

Грецький виробник Neotex, створив унікальний продукт, який можна наносити звичайним робочим без спеціального тривалого навчання.

Полісечовина являє собою двухкомпонентне еластомірне полісечовинне гідроізоляційне покриття для ручного нанесення пензлем, валиком, шпателем або ж апаратом безповітряного розпилення.

На відміну від полісечовини гарячого нанесення, яка вимагає особливих навичок і спеціального устаткування, даним матеріалом може працювати як споживач без особливих навичок, так і фахівець з базовими знаннями по роботі з полісечовиною.

Переваги матеріалу в порівнянні з матеріалами на основі поліуретану і епоксиду в тому, що він має високі механічні і фізичні характеристики, прекрасну стійкість до водопоглинання і дії ультрафіолету, має стійкість до стирання, швидке затвердіння, стійкість до утворення тріщин, за рахунок високої гнучкості.

Висока міцність покриття, в своєму складі полісечовина може містити до 10% розчинника (що дозволяє працювати в приміщеннях з обмеженою вентиляцією), можливість розпилення покриття при різних умовах, безшовна гідроізоляція, стійкість до різних типів хімічного впливу, довговічність – ось основні і головні переваги полісечовини.

Полімочевини можна наносити методом безповітряного напилення на поверхні будь-якої складної форми, при цьому утворюється безшовне герметичне еластомірне покриття. Також зі способом нанесення пов’язана і така важлива властивість полісечовини як висока продуктивність.

Полімочевини Neoproof Polyurea R, Neoproof Polyurea L мають невеликі витрати (близько 1,2 кг / м.кв для цементновмістних поверхонь) і наносяться в два шари.

Полісечовина Neoproof Polyurea C1 є товстошаровим еластомірним гідроізоляційним покриттям для захисту експлуатованих дахів. Має відмінну перевагу в тому, що наноситься вона в один шар з витратою 0,75 кг / м.кв для цементновмістних поверхонь. Цей факт має велике значення, якщо у Вас стислі терміни виконання робіт.

Дані матеріали є аліфатичними – стійкі до вигорання, не жовтіють, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, зберігаючи первинний вигляд поверхні при нанесенні і через багато років.

Всі полісечовини мають високі показники по подовженню при розриві (від 400% до 420%), твердість по Шору А (від 73 до 78), адгезію до основи ˃3Н / мм2, а також робочу температуру від -35 ° С до + 80 ° С. Наноситься матеріал при температурі від + 5 ° С.

Всі полісечовини мають свій життєвий цикл, як правило від 80 до 100 хвилин, а також мають стійкість до опадів вже через 1-3 години після нанесення на поверхню. Час висихання становить від 3 до 5 годин, а повне затвердіння (нанесення наступного шару) через 12-18 годин.

Обов’язковою умовою, для досягнення максимальної адгезії до поверхні, є використання праймера Aqua Primer NP, перед нанесенням полісечовини, який також представлений в асортименті нашої компанії. Полісечовини наноситься через 24 години після висихання праймера.

Полісечовини, відмінний матеріал, який може впоратися з різного роду завданнями, в залежності від потреб клієнта, при цьому залишаючи за собою естетично привабливий вигляд, працюючи в якості гідроізоляційного шару і захищаючи оброблювану поверхню від негативних факторів, які можуть впливати якимось чином на поверхню покриття. Термін експлуатації полісечовини 25 років.

В асортименті нашої компанії представлені такі види полісечовин: Neoproof Polyurea R, Neoproof Polyurea L, Neoproof Polyurea C1.

Дані матеріали застосовують для нанесення на:

– покрівлі з бетону, цементна плитка, цементна стяжка

– металеві поверхні (із застосуванням відповідної грунтовки)

– нові чи старі поліуретанові покриття

– гідроізоляція під плиткою

– захист пінополіуретану

– покриття по напиляємих системах на основі ароматичного поліуретану

– влаштування промислових підлог

– антикорозійний захист

– влаштування безшовних покрівель

– гідроізоляція

– захист обладнання від абразивного зносу

– забарвлення судів

– захист поліуретанової піни

– покриття кузовів вантажівок

– виготовлення бамперів і молдингів автомобілів

– підстилаючі покриття під сховищами нафтопродуктів

– захист трубопроводів