Підлога з 20 річною гарантією або що таке – наливні підлоги?

Наливна підлога це дуже міцне, ідеально рівне покриття з полімерної суміші, яке не утворює швів і зазорів. Області застосування наливних підлог дуже широкі та підходять практично будь-яким промисловим, цивільним або житловим приміщенням. Різноманіття матеріалів для наливних підлог втілює безліч архітектурних і дизайнерських ідей.

Наливні підлоги мають безліч переваг перед іншими покриттями для підлоги, такими як плитка, паркет, ламінат або лінолеум. 

Естетичний і презентабельний зовнішній вигляд. Асортименти продуктів для наливних підлог втілюють будь-які дизайнерські та візуальні концепції. Від однотонних матових, глянцевих або прозорих до малюнка з 3-D ефектом. Полімерної суміші можна додати будь-який колір і додавати в неї різні декоративні наповнювачі, типу кольорових флоків, будівельних чипсів, люмінофорів тощо.

Монолітність і абсолютна герметичність. Наливна підлога наноситься суцільним шаром, в результаті чого утворюється безшовне незбиране покриття. Це забезпечує відсутність місць скупчення бруду, сміття і вологи. Таке підлогове покриття полегшує проведення очищення та прибирання. Герметичність та гідроізоляція наливних підлог забезпечують нульову водопроникність.

Стійкість і довговічність. Термін служби наливних підлог понад 20 років. Покриття з полімерної суміші стійко до таких механічних навантажень, як удари, вібрації, стирання, пішохідні та автомобільні навантаження і т.д. У більшості випадків суміші мають стійкість до УФ випромінювання та хімічних сполук.

Стійкість до перепадів температур і негорючість. Полімерні наливні підлоги витримують перепади температур від -40°C до +80°C. А стверділе покриття має класифікацію горючості Г1.

Безпека. Затверділі поліуретанові суміші абсолютно не токсичні та безпечні для здоров’я. Мають протиковзні характеристики та можливість підвищення цієї властивості, при додаванні різних наповнювачів до складу суміші. Наприклад, кварцовий пісок або полістирольний наповнювач.

Мабуть, має наливна підлога і мінуси. Це підвищені вимоги до основи, важкість реставрації та складність демонтажу. Полімерна наливна підлога наноситься виключно на міцну, якісно підготовлену та рівну поверхню. Полімерні суміші не перекривають великі дефекти підлоги, тому потрібна ідеальна стяжка, ретельне очищення або ремонт поверхні, на яку буде, наноситься покриття. А якісно покрита наливна підлога має таку силу зчеплення з основою, що для демонтажу покриття потрібне спеціальне обладнання.

Використовувати наливну підлогу можна повсюдно, від приватного до промислового будівництва.

Завдяки технічним характеристикам полімерних сумішей, наливна підлога можна використовувати в будь-яких спорудах. Будь то, підлоги житлових приміщень або громадських місць, розважальних комплексів, саун, басейнів, терас або гаража, а також, підлоги паркінгів, складських приміщень, фабрик, медичних установ і т.д.

Залежно від експлуатаційних характеристик і вимог до підлогового покриття, для кожного варіанта наливної підлоги застосовується “своя” система. Основні компоненти, що визначають властивості підлогового покриття: епоксидна смола, поліуретанова смола, аліфатична смола і сечовина.

Епоксидна наливна підлога відрізняється високою міцністю і стійкістю до хімікатів, завдяки чому використовується в умовах високих механічних навантажень, а також місцях, де потрібно гігієнічність. Наприклад, покриття підлоги в лікарнях, лабораторіях, паркінгах і т.п.

Поліуретанова наливна підлога володіє еластичністю, витримує перепади температур і підвищену вологість. Використовуються на складах, басейнах, кухнях і т.д.

Аліфатичні смоли (метилметакрилат) містять швидко випаровувальні компоненти, завдяки чому суміш для наливної підлоги швидко твердне і готова до експлуатації через 8 годин. 

Полісечовина в складі суміші наливної підлоги забезпечує гідроізоляцію та стійкість до УФ випромінювання, що робить матеріал ідеальним для покриття поверхонь на відкритому повітрі.

Найважливішими етапами монтажу якісного полімерної підлоги, є підготовка поверхні та грунт. Основа повинна бути досить міцним, а дефекти, у вигляді вибоїн, тріщин, нерівностей повинні бути усунені. Поверхня ретельно очищається від пилу, бруду, жирних речовин і цементного молочка. А для видалення сторонніх матеріалів, іржі та інших вад, що перешкоджають адгезії, поверхня обов’язково шліфується.

Полімерні суміші, незалежно від свого типу, можна наносити на основи з будь-якого міцного будівельного матеріалу (бетон, метал, дерево, плитка, камінь і т.п.). Для використання полімерної суміші на обраної поверхні, потрібно підібрати спеціальну грунтовку (праймер), яка забезпечить підвищену силу зчеплення покриття з основою. В залежності від основи, грунтовка наноситься від одного до декількох шарів. У разі сильної пористості, наприклад, необроблене дерево, мало міцний бетон тощо, грунтовка наноситься у два-три шари до заповнення пористості. Нанесення грунтовки обов’язкове для поліпшення зчеплення з підставою, а в деяких випадках є рішенням деяких завдань таких як, підвищена вологість поверхні, в тому числі через відсутність гідрозахисту та інші.       

Наливні підлоги зарекомендували себе в цивільному будівництві та перше місце за запитами підлогового покриття доводиться на паркінги, склади, виробничі підприємства та інші об’єкти, що пред’являють до підлогових покриттів особливі вимоги. Наприклад,

  • Зносостійкість і вологостійкість 
  • Механічна стійкість і хімічна стійкість
  • Стійкість до динамічних навантажень і протиковзкі властивості
  • Стійкість до УФ випромінювання, а також різноманітність колірної гами покриття                                                                                 

Всі перераховані вище якості та характеристики мають, представлені в нашому асортименті, матеріали для облаштування та монтажу наливних підлог.

Epoxol Primer – двокомпонентна епоксидна грунтовка на основі розчинників. Застосовується для обробки сухих відстояли бетонних або цементно-піщаних поверхнях. З моменту заливки бетону або цементної стяжки повинно пройти не менше 28 днів, а вологість підстави не повинна перевищувати 4%.

Neopox Primer AY застосовується, коли існує ймовірність підвищеної вологості поверхні. Наприклад, при неякісної гідроізоляції із зовнішнього боку конструкції або повної відсутності гідроізоляції. Наноситься на міцну і суху поверхню.

Neopox Primer WS застосовується в разі підвищеної вологості поверхні. Так само даної ґрунтовкою можна обробляти бетонну основу, яка не витримувалося 28 днів з моменту заливки бетону.

Neodur Primer SF – швидковисихаючий гібридний (поліуретан + сечовина) грунт, який не містить розчинників. Застосовується, коли не бажаний запах розчинників і потрібен швидкий монтаж покриття для підлоги. Час полімеризації грунтовки 3 години. Для порівняння, більшість грунтовок, при стандартних погодних умовах, застигає 12-24 години.

При виборі фінішного покриття необхідно відштовхуватися від передбачуваних навантажень на підставу і рекомендується наносити мінімум у два шари.

Epoxol Floor – епоксидна двокомпонентна система, яка не містить розчинників, призначена для створення підлог, що само вирівнюються. Має стійкість до стирання 61 мг (тест Табера), ультрафіолету, механічних навантажень та короткострокового впливу хімічних речовин. Крім цього, Epoxol Floor перекриває тріщини та інші недоліки поверхні. Застосовується як покриття підлог на складах, фабриках, гаражах і паркінгах. Має у своїй лінійці модифікації: 

  • Epoxol Floor P із підвищеною стійкістю до дії різних кислот і лугів.
  • Epoxol Floor Winter – спеціально для нанесення в умовах підвищеної вологості та низьких температур.

Neopox SF Plusдвокомпонентна епоксидна фарба на основі смоли та затверджувача без розчинників, яка має підвищену стійкість до стирання та пожовтіння під впливом УФ випромінювання, значну міцність та хімічну стійкість до лугів, розчинів кислот, води, нафтових олії та безлічі розчинників. Може використовуватися для покриття цементних підлог, які мають високу механічну і хімічну стійкість, наприклад: фабрики, лабораторії, склади, супермаркети, автостоянки, гаражі, бійні, комори, лікарні, школи та інше.

Neopox CR нове покоління епоксидної фарби має стійкість до впливу багатьох хімічних речовин (таблиця хімічної стійкості). Призначена для захисту поверхонь різних резервуарів із зовнішніх та внутрішніх боків.

Neodur – двокомпонентна поліуретанова фарба, що відрізняється унікальною стійкістю до стирання, впливу нафтопродуктів, солоної (морської) води та ультрафіолету. До особливих характеристик фарби відносяться: висока адгезія, стійкість до механічних пошкоджень і тривалий термін служби під впливом погодних умов. Це дозволяє використовувати Neodur зовні будівельних об’єктів.

Neodur FT Elastic – еластичне покриття для підлоги на основі полісечовини, яке використовується для гідроізоляції та захисту підлог. Містить УФ фільтри та забезпечує стійкість до механічних навантажень поверхонь, які піддаються високим динамічним навантаженням: паркінги, рампи, балкони та тераси з інтенсивною експлуатацією тощо.

Neodur Fast Track/ Neodur Fast Track SF – аліфатична система на основі полісечовини. Дозволяє завершити монтаж наливної підлоги протягом 8 годин (1 шар грунту + 2 шари фінішного покриття при температурі +25оС). Використовується як всередині приміщень, так і зовні, для покриття підлог на заводах, стоянках, мийках, заправних станціях і т.п. Neodur Fast Track SF (без розчинника) застосовується в чинних лікарнях, школах та інших об’єктах, де не бажані токсичні випари.

При підборі відповідного грунту, всі фінішні покриття для підлоги Neotex можна наносити на поверхні з будь-якого твердого будівельного матеріалу.

Матеріали Neotex що не містять розчинників позначаються абревіатурою SF (solvent free), наприклад Epoxol Primer SF, Neodur Primer SF та інші. Відсутність або наявність розчинника не впливає на основні характеристики матеріалу.

Для отримання рекомендацій щодо вибору матеріалу та уточнення технічних характеристик Ви можете звернутися за телефоном або через форму зворотного зв’язку

ЛІБЕР УКРАЇНА – ваш надійний партнер при виборі будівельних матеріалів.