Neoproof PU W-40 - покриття "все в одному" від компанії-виробника NEOTEX

Покрівля протягом усього терміну служби піддається впливу агресивних природних чинників: температура, вплив УФ-випромінювання, дощ, вітер, утворення крижаного шару і сніг. Надійна та довготривала гідроізоляція – одне з найважливіших завдань для захисту від атмосферних опадів, особливо, коли планується облаштування плаского даху.

Сучасні однокомпонентні гідроізоляційні системи виробника Neotex®SA, відповідають найвищим вимогам до строків експлуатації гідроізоляційних матеріалів, швидкості проведення робіт та надійності.

 Neoproof® PU W-40 – поліуретанове гідроізолююче покриття на водній основі, використовується в разі високих вимог до показників гідроізоляції та її механічної міцності. Утворює водонепроникну плівку, стійку до впливу ультрафіолету та механічних навантажень. Застосовується для гідроізоляції дахів з бетону, цементних розчинів, мозаїки та пласких дахах, стійких до впливу стоячої води.

Після нанесення Neoproof PU® W-40 і висихання суміші, на поверхні утворюється монолітне, цілісне покриття, яке має високу стійкість до впливу зовнішнього середовища. Висока механічна міцність матеріалу – безумовна перевага для гідроізоляції експлуатованої покрівлі при помірному або легкому трафіку людей.

Матеріал має показник подовження 200% що гарантує цілісність покриття при усадці нового будинку, а також, витримує різницю температур при зміні погоди від -40°C до 80°C.  Суміш легко наноситься, є можливість використовувати її і в хмарну погоду, так як висихання і полімеризація відбувається за рахунок випаровування.

На відміну від матеріалів, котрі містять бітум, гідроізоляційне покриття Neoproof PU® W-40 не «тече» під сонцем. Також, його можна використовувати для ремонту старих рубероїдних дахів.

Перед початком гідроізоляційних робіт, поверхня має бути очищена від бруду, пилу та масел. Ще до нанесення Neoproof PU® W-40 основу рекомендується обробити ґрунтівкою Revinex® + вода в співвідношенні 1:4. Розчин наноситься при температурі від + 10° C до + 40° C щіткою або валиком не менше, ніж у 2 шари. Витрати матеріалу складають 1,3-1,5 на кв.м. при двошаровому нанесенні. Час висихання 2-3 години при температурі 25° C. Повна полімеризація покриття відбувається через 7 днів після нанесення розчину. В складних умовах або при ремонті тріщин більше 1,5 мм, характеристики матеріалу можна посилити за рахунок армування поверхні геотекстилем щільністю 30-40 гр/м2, наприклад Neotextile® ,та тришаровим нанесенням суміші.

Виходячи з усіх переваг, можна сказати, що Neoproof PU® W-40 включає в себе всі характеристики, що відповідають високим вимогам до показників матеріалу. Система краще за інші підходить для гідроізоляції плаского даху або тераси з високою механічною міцністю та стійкістю до ультрафіолету.