Neoproof Polyurea хрещена вогнем

Будь-який матеріал, який використовується для будівництва (адміністративних і державних установ) об’єктів повинен відповідати нормам пожежної безпеки. І найважливішою якістю застосовуваного в будівництві матеріалу є його горючість. Згідно з нормами ДБН України, матеріал повинен бути не нижче групи Г-1.

Компанія Лібер Україна представляє полісечовину ручного нанесення Neoproof Polyurea – гідроізоляційний матеріал, який пройшов випробування по визначенню групи горючості будівельних матеріалів. Згідно з цими випробувань матеріал відноситься до групи горючості Г-1 (слабо горючі матеріали), що є найвищим показником в цьому виді випробувань контролю показників пожежної безпеки.

Neoproof Polyurea є не тільки зносостійким матеріалом, але і безпечним щодо пожежної безпеки. Може наноситися в якості основного або фінішного шару і не вимагає спеціально навченого персоналу з дорогим обладнанням (наноситься ручним способом, пензлем або валиком в два шари).

Додатковим плюсом даного матеріалу є те, що він допомагає економити на вартості всього «пирога», зменшує його вагу за рахунок легкості нанесеного шару. Грецький виробник компанія NEOTEX дає гарантію на Neoproof Polyurea при нанесенні його з дотриманням всіх рекомендацій – 25 років експлуатації і може бути гідною альтернативою різним мембранам.

Neoproof Polyurea використовується, в основному, для нових або старих плоских покрівель з бетонною основою, а також може наноситися на старі дахи з руберойду.

Гідроізоляційний матеріал Neoproof Polyurea успішно використовувався на таких об’єктах: Аквапарк “Термінал” (Бровари), ЖК Royal Park (Ірпінь), БЦ Володимирська (Київ), ЖК Найкращий (Ірпінь).

Neoproof Polyurea хрещена вогнем                                                 Neoproof Polyurea хрещена вогнем