Не просто підлога – витвір мистецтва

Приміщення потребує дотримання постійної чистоти? Або вимагає доступного, але стійкого до великих механічних навантажень підлогового покриття? Ну або ж просто естетичного вигляду? Чи може все разом? Розв’язанням цих задач може стати тільки епоксидна наливна підлога.

Наливні підлоги стали трендом у сфері сучасного дизайну та ремонту приміщень. Суміш з епоксидної смоли та затверджувача утворює матеріал, який після полімеризації набуває стійкість практично до будь-якого впливу та може втілити багато дизайнерських ідей, підкреслити, виділити загальний стиль приміщення або зовсім, стати акцентом. 

Лібер Україна пропонує оптом епоксидні покриття для підлоги від провідного європейського виробника Neotex SA., Які успішно застосовуються при облаштуванні підлогових покриттів вже на багатьох будівельних об’єктах по всій Україні. Завдяки інноваційним технологіям, що застосовуються при виготовленні продукції, компанія домоглася визнання у сфері будівельної хімії в усьому світі.

Не залежно від того, це підлоги в промислових або господарських приміщеннях, в житловій чи комерційній нерухомості, паркінгах чи автосалонах, готелях або ресторанах, а також будь-яких інших приміщеннях, системи для створення підлог Epoxol Floor, що само вирівнюються, стануть не тільки оптимальним, але й унікальним покриттям для підлоги.

Лінійка епоксидних двокомпонентних систем Epoxol Floor, що не містять розчинників, забезпечують міцні монолітні та довговічні покриття, які мають стійкість до стирання та інших механічних навантажень, впливу води, лугів, розчинів кислот, нафтових масел і розчинників, а також до ультрафіолету. Застосовуються як захисні покриття для підлог на фабриках, складах, в школах, лабораторіях, супермаркетах, стоянках, гаражах і т.д.

З урахуванням різних умов і вимог монтажу наливних підлог, випускаються в трьох модифікаціях: Epoxol Floor, Epoxol Floor S і Epoxol Floor P, що відрізняються між собою за деякими показниками:

Epoxol Floor Epoxol Floor S Epoxol Floor P
Показники твердості по Шору           80              81              72
Стійкість до стирання (мг)           61               60              83

Головною відмінністю Epoxol Floor є те, що матеріал має грецький сертифікат для застосування в умовах прямого контакту з напоями та харчовими продуктами. 

Можливість додавати в епоксидну смолу кольорові пігменти або різні декоративні наповнювачі дозволяє створювати величезну кількість забарвлень та неповторних дизайнів – від ефекту мармуру чи бурштину до зоряного неба або галактики, котрі світяться вночі. 

Не просто підлога – витвір мистецтва Не просто підлога – витвір мистецтва

Не просто підлога – витвір мистецтва Не просто підлога – витвір мистецтва

Не просто підлога – витвір мистецтва

Крім того, додавання в епоксидну смолу кольорових стружок, блискіток, пластівців, чипсів та інших подібних наповнювачів, сприяє збільшенню шорсткості, перешкоджаючи ковзанню по підлозі. Так само, домогтися неслизької поверхні можна за допомогою кварцового піску, яким рівномірно посипають перший шар Epoxol Floor. Потім, прибравши залишки піску, наносять валиком другий шар епоксидного покриття.

Для економії часу на пошуки декоративних наповнювачів, в асортименті виробника є системи з готовими дизайнерськими рішеннями, що складаються з епоксидної смоли та декоративних наповнювачів.

Epoxol Design декоративна епоксидна система, що самовирівнюється. Складається з кольорової двокомпонентної смоли з ефектом золота чи алюмінію. Створює приголомшливий багатовимірний металевий ефект.

Epoxol Deco двокомпонентна епоксидна система, яка не містить розчинників, для створення наливних підлог з гранітним ефектом.

Не просто підлога – витвір мистецтва Не просто підлога – витвір мистецтва

Epoxol 3D двокомпонентна епоксидна система для 3D підлог. Наноситься на спеціальні зображення на підлозі, щоб забезпечити 3D-ефект. Має попит у використанні на підлогах з логотипами.

Не просто підлога – витвір мистецтва

Не просто підлога – витвір мистецтва

Neopox Deco двокомпонентна епоксидна фарба на основі розчинника з металевим ефектом, для декоративних цілей. Наноситься за допомогою розпилювача на підлоги, стіни і металеві поверхні. 

Крім того, додавання в епоксидну смолу кольорових стружок, блискіток, пластівців, чіпсів і інших подібних наповнювачів, сприяє збільшенню шорсткості, перешкоджаючи ковзанню по підлозі.

Завдяки властивості швидко висихати, а також здатності перекривати тріщини та інші ушкодження поверхні, епоксидні системи Epoxol Floor застосовуються при ремонті та реконструкції старих підлог.

Найнадійнішою основою для епоксидних покриттів є бетонна стяжка. Перед монтажем наливної підлоги необхідно оцінити стан бетонної основи. Поверхня має бути шорсткою, сухою, очищеною від жирних речовин, пилу, сміття та будь-яких інших забруднень, в тому числі цементного молочка. При наявності на поверхні великих пошкоджень типу глибоких тріщин, відколів, ям і т.і., бетон слід відремонтувати за допомогою високоміцної тиксотропної суміші Neorep армований волокном, безусадковий розчин призначений для простого ремонту бетону навіть без використання опалубки.Перед нанесенням епоксидного покриття, поверхню обробляють ґрунтовкою Epoxol Primer або Epoxol Primer SF у два шари з інтервалом в 1 годину, при мінімальній температурі нанесення від +5°C.

Для створення самовирівнювальної системи, заздалегідь приготовану, епоксидну суміш змішують з кварцовим піском 0,26 мм в пропорції 1:1 по вазі. Товщина такого покриття повинна становити від 1,5 до 3 мм. По завершенні, свіжонанесений фінішний шар наливної підлоги розгортають голчастим валиком для видалення бульбашок.

Матеріал швидко полімеризується і дозволяє отримати міцну, ідеально рівну поверхню всього за 10 годин (при температурі +25 °C), не витрачаючи при цьому багато сил. Діапазон стійкості готового покриття до температур  від -30°C до +100°C.