Надійний захист металевих поверхонь від корозії

Експлуатація та зберігання металу без захисту протягом тривалого періоду призводить до його окислення (корозії) і стає причиною руйнування металевої або залізобетонної конструкції.Тому, як і всі будівельні матеріали, металеві елементи потребують покриття, яке б перешкоджало його окисленню.

Як захисний засіб, на етапі ремонтно-будівельних робіт, металеві елементи обробляють спеціально призначеними антикорозійними грунтовками. Завдяки відповідним плівкоутворювачам та спеціальним компонентам (пігментів), грунтовка максимально мінімізує процес окислення, тобто корозію металу.

Грунтовка для захисту від корозії Neopox Special Primer 1225 розроблена для металевих поверхонь, які контактують з водою, розведеними кислотами та їх парами, а також призначені для сильних механічних навантажень. Застосовується для захисту від корозії будь-яких конструкцій з металу, парканів, трубопроводів, металевих резервуарів для різних рідин і т.п.

Найбільш поширена антикорозійна речовина, що використовується в грунтовках по металу це оксид заліза, завдяки якому грунтовка має теракотовий колір.

Крім посиленої адгезії до металу Neopox Special Primer 1225 прекрасну стійкість до прісної та морської води, розбавлених кислот і лугів. Також, дана антикорозійна грунтовка має високу зносостійкість і довговічність, навіть в умовах роботи з продуктами нафтоперероблення, промислових чи поганих погодних умовах.

Перед тим як розпочати нанесення Neopox Special Primer 1225 потрібно оцінити стан металевої поверхні. При виявленні корозії на металі, пошкоджені ділянки необхідно обробити абразивним методом, наприклад металевою щіткою, зашліфувати або обробити піскоструєм. Після чого, металеву поверхню слід очистити від сміття, пилу, часток металу та іржі, що залишилися після зачистки ушкоджень, а також знежирити праймером Neotex 2021 або його аналогом. Основа металевої поверхні повинна бути сухою. Грунтовка легко і просто наноситься будь-яким способом – щіткою, валиком або за допомогою фарборозпилювача. Антикорозійну грунтовку потрібно наносити у два шари з перервою в 12-24 годин між нанесеннями для повного висихання. Neopox Special Primer 1225 економічна – витрата грунтовки становить близько 140-170 г / см² на шар, в залежності від типу поверхні.

Температура, при якій можна працювати з грунтовкою, не має перевищувати +25°C. Основне або фінішне покриття можна наносити після того, як другий шар грунтовки повністю висохне.