Набухаючий акриловий профіль для гідроізоляції та герметизації швів

Проектування та будівництво водонепроникної або герметичної бетонної конструкції є системним підходом, а водостійкий бетон це лише один з його складових. Герметичність конструкції визначається виконанням вимог по обмеженню водопроникності, не тільки через сам бетон, а й через вузли, з’єднання, деталі установки та інше.

У конструкціях з водонепроникного бетону основними місцями протікання є сполучення вертикальних і горизонтальних конструкцій, деформаційні шви, отвори для введення комунікацій, стики між збірними елементами конструкцій тощо.

Конструктивні шви являють собою елементи, нарізані в місцях зіткнення бетону, залитого в різні терміни.

Стикувальна межа між бетонним розчином, що заливається пошарово називається холодним швом. Наявність холодних швів призводить до порушення герметизації та знижує експлуатаційні характеристики конструкцій.

Швейцарська компанія Sika займається розробкою і виробництвом хімічної продукції та матеріалів для гідроізоляції, серед яких інноваційні продукти для гідроізоляції швів і вводів.

Набухаючий акриловий профіль для гідроізоляції та герметизації швів SikaSwell A збільшує свою масу при контакті з водою. Матеріал має широкий спектр застосування. Він використовується для герметизації та гідроізоляції робочих швів у конструкціях із залізобетону, навколо металевих елементів, вводів труб та інших комунікацій, що проходять крізь бетонні конструкції.

Набухаючий профіль SikaSwell A має низку переважних характеристик, які дозволяють йому бути ідеальним рішенням для гідроізоляції й герметизації швів у бетонних конструкціях. Стійкий до води та різних хімічних речовин, економічний, не вимагає зварювання при монтажі повторює форму поверхні, що зручно для складних ділянок.

Монтаж профілю SikaSwell A здійснюється не пізніше 30 хв після нанесення герметика SikaSwell S-2 на міцну та суху поверхню, попередньо очищену від бруду, пилу і жирних речовин.

SikaSwell S-2 поліуретановий гідрофільний набухаючий герметик, який використовується для гідроізоляції й герметизації робочих швів і приклеювання чи фіксації набухаючих профілів. Герметик має гарну адгезію з поверхнями, має стійкість до води та оптимальний рівень розширення, що не сприяє руйнуванню бетону під час схоплювання.

Для вирівнювання поверхні потрібно наносити достатню кількість герметика і, до укладання бетонної суміші, він повинен бути захищений від контакту з водою.