ЛІБЕР Україна і матеріали компанії SIKA

1910. Початок великої імперії на ринку будівельної хімії.

Швейцарія вважається батьківщиною новаторів у багатьох галузях, завдяки чому має імідж країни, де випускають найякісніші продукти. 

У 1910 році у Швейцарії була винайдена гідрофобна добавка швидкого схоплення Sika-1, що заклало наріжний камінь швейцарської компанії з виробництва гідроізоляції під однойменною назвою Sika.

ЛІБЕР Україна і матеріали компанії SIKAПочаток історії відбувається з Готардського залізничного тунелю, для якого майбутній засновник компанії КаспарЛІБЕР Україна і матеріали компанії SIKA Вінклер і створив домішку для сумішей на основі цементу. Завдяки їй швейцарська залізнична компанія змогла електрифікувати зв’язок між Південною та Північною Європою. 

Усвідомивши наростальну потребу у своїх революційних добавках, Вінклер поспішив відкрити дочірні компанії по всьому світу і вже в 1930-х роках 15 компаній Sika займали нові ринки будівельної хімії в Європі, США, Південній Америці та Японії.

Постійне інноваційне зростання компанії дозволяє випускати одні з найякісніших і затребуваних продуктів будівельної хімії та матеріалів для гідроізоляції.

У гонитві за новаторськими продуктами у сфері будівельних матеріалів для гідроізоляції, компанія Лібер Україна взяла на себе зобов’язання також стати представником продукції Sika на вітчизняному ринку. Вже сьогодні ми готові надати нашим партнерам найпопулярніші на будівельному ринку гідроізоляційні матеріали від швейцарської компанії.ЛІБЕР Україна і матеріали компанії SIKA

Серед них такі продукти, як високоміцні та високоеластичні гідроізоляційні мембрани для підземних споруд та покрівель, металеві листи з оцинкованої сталі з ПВХ напиленням, герметики, профілі та стрічки для гідроізоляції швів, розчини на основі цементу і натуральних наповнювачів, розчини для ремонту бетону, очисники, а також ґрунтовки.

Лібер Україна прагне забезпечити своїх партнерів не просто популярними матеріалами для гідроізоляції, але й затребуваними в усьому світі. Переймаючи досвід лідерів з продажу та надання послуг на закордонному ринку, ми допомагаємо вирішувати найскладніші завдання й індивідуальні вимоги до гідроізоляції на вітчизняному будівельному ринку для Вас.