Лак, який захистить поверхню в будь-яких погодніх умовах

З розвитком технологій та тенденцій у будівництві, підвищуються і вимоги до покриттів різних поверхонь на будівельних об’єктах. Сучасне будівництво зобов’язує до використання продуктів, які відповідають очікуванням споживачів, приділяючи при цьому особливого значення тривалому терміну експлуатації. Напевно, тому в останні роки «Кам’яні килими» отримали велику популярність як підлогове покриття об’єктів промислового та  цивільного будівництва.

Цей різновид покриття для підлоги служить дуже довго, тому, що має високу стійкість до сильних механічних навантажень в будь-яких умовах, завдяки армуванню натуральним каменем дрібних фракцій (мармур, кварц, граніт тощо).

«Кам’яні килими» використовуються, як на територіях великих об’єктів, наприклад заводах, фабриках, автомобільних майданчиках, пішохідних переходах, так і в приватному житловому будівництві та інше. 

Одна з провідних в Європі, компанія Neotex, займається виробництвом продуктів для гідроізоляції та будівельної хімії, серед яких і матеріали для створення покриттів з каменю. Наприклад, представлена в нашому асортименті, епоксидна система з бездомішкових смол і добірних затверджувачів Epoxol RM, яка не містить розчинників. Призначена для створення декоративних кам’яних килимів при змішуванні з різними наповнювачами.

Дана система добре відома на ринку будівельної хімії та успішно використовується на багатьох об’єктах по всій Україні. Epoxol RM утворює монолітну та стійку до великих механічних навантажень поверхню навіть за мінімальної товщини шару. Зберігає свою цілісність і не схильна до розтріскування протягом тривалого періоду часу. Це обумовлено високими механічними властивостями матеріалу, такими як гнучкість в екстремальних температурних умовах, міцність при деформаціях, ударостійкість і стійкість до ультрафіолету.

Neodur Polyurea S – ще один продукт, який застосовується при монтажі кам’яних килимів. Використовується як фінішне покриття для забезпечення абсолютної герметичності килимових покриттів з каменю та кварцового піску. Так само, лак захищає покриття з мікроцементу, декоративних і цементних стяжок, бетонних, металевих та епоксидних поверхонь на різних промислових об’єктах.

Особливо, застосування даного лаку необхідно для герметизації та захисту покриттів, які знаходяться поблизу різних водойм, в тому числі моря, і тих, котрі піддаються регулярному потраплянню води та вологи на поверхню покриття. Перешкоджає поглинанню поверхнями вологи, води та інших рідин, в тому числі атмосферних опадів, при будь-яких погодних явищах.

Двокомпонентний прозорий лак Neodur Polyurea S виготовляється на основі аліфатичної полісечовини, має високу механічну міцність, стійкість до ультрафіолету та лугів. 

Завдяки наявності у своєму складі аліфатичної полісечовини, лак не жовтіє навіть через десятки років, що дозволяє зберегти зовнішній вигляд покриття. Має хорошу адгезію до багатьох поверхонь. Легкий і простий у застосуванні, наноситься за допомогою валика, щітки або плоского шпателя.

При нанесенні матеріалу на цементно-піщану стяжку, Neodur Polyurea S потрібно розбавити розчинником Neotex 1080 або його аналогом. Для захисту «кам’яних килимів» розбавляти лак не потрібно.

Витрата матеріалу, для покриття кам’яних килимів з кварцовим піском фракції 0,6-1,2 мм, становить 0,7-1 кг / м.кв. Температура нанесення – від +10 до + 40 ° С. Життєвий цикл суміші 25 хвилин при температурі + 25 °C, час висихання 5 годин, а остаточна полімеризація 7 днів. 

Лак стійкий до перепадів температур, робоча температура матеріалу від -30 °C до + 80 °C, а також має стійкість до стирання (тест Табера – 24 мг), стиску та стійкість на вигин. 

Немає більш універсального матеріалу для захисту зовнішніх і внутрішніх покриттів, ніж Neodur Polyurea S.