Готовність номер один!

Будівельний сезон 2020 розпочався доволі рано завдяки теплій зимі та ранній весні. Точніше було б сказати, що він плавно перейшов з сезону 2019 у сезон 2020. І, певно, кожна будівельна компанія скористалася цим, щоб не знижувати темпи будівництва і завершити заплановані роботи не тільки в термін, а й вчасно 😉

 Дякуємо нашим партнерам за те, що зустрічають новий будівельний сезон з нами та довірили важливу місію забезпечення якісними будівельними матеріалами! 

 Відзначивши зростання популярності та підвищення попиту на нашу продукцію, в порівнянні з минулим зимовим періодом, компанія Лібер підійшла до підготовки сезону ще уважніше і знаходиться в повній бойовій готовності!

  Ми вивчили тенденції 2020 на будівельному ринку і готові надати нашим клієнтам повний запас матеріалів для гідроізоляції, супровід на всіх етапах будівництва, в тому числі й повну комплектацію об’єктів під ключ.

 У нашому арсеналі матеріали від провідних виробників Швейцарії, Чехії, Італії, Іспанії, Болгарії та Греції. Продукція торгових марок TOPWET, NEOTEX, LEXON, Sika, Sintec та LIBER PVC це системи для внутрішньої та зовнішньої гідроізоляції приміщень будь-якого призначення та всіх типів об’єктів, в тому числі елементів ландшафтного дизайну.

  Склад компанії укомплектований усіма необхідними матеріалами: сухі цементні суміші для гідроізоляції, матеріали для теплоізоляції та енергозбереження, суміші та добавки для бетону, домішки для зміцнення бетонних конструкцій, полімерна гідроізоляція та полісечовини, мастики, ґрунтовка, мембрани ПВХ, дренажні мембрани та геотекстиль, водостічні воронки для покрівель, паркінгів, балконів і терас, спец покриття та покриття для підлоги, герметики та інші матеріали для гідроізоляції та благоустрою.

 Ми надаємо комплексні рішення по облаштуванню гідроізоляції та захисту бетонних і залізобетонних конструкцій, поверхонь з цегли та піщаноцементних покриттів, а також утеплення, енергозбереження та благоустрою.

 Лібер формує дружні та довірчі партнерські відносини і допомагає у вирішенні завдань, які постали перед клієнтом навіть у складних ситуаціях при будівництві.