Гібридне покриття полісечовини і поліуретану - легке та економічне рішення

Сьогодні існує досить багато різних за призначенням і областю і застосування матеріалів для гідроізоляції покрівлі та всі вони покликані забезпечити надійність покрівельного покриття та його довголітній термін служби.

Одним із популярних видів захисту від вологи є обмазувальна гідроізоляція. Це зумовлене ефективністю матеріалів даного виду гідроізоляції, які складаються зі спеціальних компонентів, а також, способами нанесення. Матеріали для обмазувальної гідроізоляції легкі та прості в застосуванні, оскільки дозволяють наносити їх як вручну, так і спеціальним обладнанням.

Гідроізоляція за допомогою полімерних розчинів належить до обмазувальної гідроізоляції покрівлі.

Матеріали для гідроізоляції, вироблені компанією Neotex, завжди відповідають високим вимогам надійності, терміну експлуатації та механічним характеристикам.

Neoproof Polyurea H від Neotex універсальне гідроізоляційне покриття ручного нанесення. Унікальність матеріалу полягає в тому, що це гібридний двокомпонентним матеріал, що складається з полісечовини та поліуретану. Застосовується для нанесення на бетонні та металеві поверхні, а також для ремонту поліуретанових або бітумних покриттів.

Neoproof Polyurea H перевершує поліуретанові покриття за рахунок аліфатичної полісечовини та аліфатичного поліуретану, що входять до складу матеріалу. Має вищі механічні показники, ніж поліуретан, які зберігаються навіть через 10 років (QUV тест), а також завдяки цьому, не змінює колір. Межа міцності покриття на розрив – 4,4 Мпа. 

І хоча Neoproof Polyurea H поступається полісечовині за деякими механічними властивостями, даний матеріал має більший поріг розтягування при розриві 430% і більше доступний в ціні. До того ж простий та легкий у застосуванні, в порівнянні з полісечовиною гарячого нанесення, оскільки може наноситись у ручний спосіб. Сумісний з іншими системами Neoproof Polyurea.

Загалом, гідроізоляційне покриття Neoproof Polyurea H є «золотою серединою» між поліуретановими покриттями та полісечовиною та надійною гідроізоляцією з високими механічними властивостями.