Добавка для покращення властивостей цементних розчинів

Як можна підвищити якість бетону, або будь-якого цементного розчину, щоб поліпшити фізичні характеристики матеріалу? Домішки для цементних розчинів допомагають зробити їх вологонепроникними, морозостійкими, міцними до розтягування, газонепроникними і т.п.

Полімерні домішки виступають у ролі поверхнево-активних речовин. При додаванні їх у бетон в різних пропорціях, вдається поліпшити пластичність матеріалу, знизити можливість вбирати воду та хімічні речовини, відрегулювати виділення вологи, а також, запобігти утворенню тріщин.

Ще один різновид домішок складають речовини кремнієві органічного походження. Вони виділяють гази всередині бетонного розчину. Тому, з їх допомогою розчин втягує повітря. Він стає більш пористим, стійким до морозу та вологи.

Сополімерна емульсія Revinex – це універсальна домішка для поліпшення фізичних властивостей і водонепроникності цементних розчинів. Вона призначена для збільшення еластичності розчинів, стійкості до тріщин та  деформації. Крім того, емульсія підвищує адгезію бетону до арматури та інших поверхонь, що не поглинають.

Крім поліпшення гідроізоляційних властивостей та зчеплення з будь-якими основами, додавання Revinex в цементні розчини, забезпечує стійкість до стирання та отримання покриття без пилу.

Сополімерна емульсія Revinex покращує властивості гідроізоляційних матеріалів, призначених для експлуатації в різних умовах. Добавка може використовуватися для грунтовки цементних поверхонь, перед нанесенням гідроізоляційних систем, таких як Revinex Flex 2006, Neoproof PU W -40, Revinex Flex System. Для ремонту вже пошкоджених бетонних поверхонь і захисту від корозії сталевих конструкцій, наприклад у поєднанні Revinex + Neorep.

Також, у поєднанні з цементом і піском, емульсію використовують як штукатурку, формуючи стійкий до утворення тріщин, водонепроникний та зносостійкий шар, як при зовнішніх, так і при внутрішніх гідроізоляційних роботах.

Застосування домішки Revinex з водою в пропорціях 1: 4 покращує адгезію  до поверхонь з будівельними фарбами, еластомерними покриттями та цементними системами для гідроізоляції.

Основними, серед переваг сополімерної домішки Revinex, можна виділити наступні властивості:

  1. Чудова водонепроникність
  2. Поліпшене зчеплення з будь-якими поверхнями
  3. Підвищує стійкість до хімічного впливу легких кислот
  4. Підвищує стійкість до стирання
  5. Витримує навантаження на стискання та розтягування 
  6. Підвищує міцність на вигин і розтягнення

Детально ознайомитися з властивостями сополімерної емульсії Revinex Ви можете за посиланням на матеріал https://liber.com.ua/products-cat/dobavki-k-betonu-uk/