Чому ПВХ мембрани LIBER PVC?

Італійська компанія Plastisell з 1965 року почала інтенсивну і всебічну науково-дослідницьку кампанію в сфері виробництва гідроізоляційних мембран з полівінілхлориду (ПВХ) для будівництва. За довгий час роботи Plastisell зуміли ідеально налагодити виробничі процеси, які в свою чергу вплинули на неперевершену якість продукції.
З огляду на те, що сучасне будівництво стратегічних об’єктів (автомобільні тунелі, метро) вимагає їх функціональний термін служби понад сто років, фахівцями Plastisell була проведена надзвичайна дослідницька та інноваційна робота в результаті якої, на сьогоднішній день завод Plastisell виробляє ПВХ мембрану для гідроізоляції тунелів і фундаментів з сертифікованим експлуатаційним терміном понад 100 років !! (Коли більшість виробників гарантують термін служби не більше 50 років).
Саме через інноваційність та надійність продукції Plastisell компанія Ліберії Україна стала ексклюзивним представником італійського заводу в Україні, і почала регулярні поставки гідроізоляційних мембран для тунелів і підземних споруд під ТМ LIBER PVC.
Крім ПВХ мембран для підземної гідроізоляції, завод Plastisell виробляє на замовлення Лібер України, ПВХ мембрани LIBER PVC для басейнів, водойм, резервуарів з УФ стійкістю; мембрани зі стійкістю до хімічного впливу.

Чому ПВХ мембрани LIBER PVC? Чому ПВХ мембрани LIBER PVC?Чому ПВХ мембрани LIBER PVC?