Чого нам варте відновити дім?

Як відомо, тріщини, що утворюються в залізобетонних елементах та інших конструкціях з бетону, негативно впливають на несучу здатність (тримкість) будівельних об’єктів. В результаті термічних перепадів, через тріщини всередину приміщення потрапляють волога та різного виду солі. Це стає причиною часткового руйнування будівлі та призводить до аварійного стану.

При тривалих термінах експлуатації будівельних об’єктів виникає необхідність відновлення їх експлуатаційних характеристик.

Чого нам варте відновити дім?

Neotex Neocret армована волокном суміш для приготування розчину, здатного до швидкого схоплення та з високою тиксотропністю. Його призначення – ремонт і відновлення тримкості та експлуатаційних характеристик бетонних конструкцій. Тобто, використовується для швидкої реконструкції залізобетонних виробів, затирання тріщин, інших пошкоджень бетону та стиків.

Neocret також застосовують як високоміцну ремонтну штукатурку товщиною до 30 мм для стін і 15 мм – для стель, в тому числі, після електромонтажних та сантехнічних робіт.

Готовий розчин легко і зручно наносити, як на вертикальні так і на горизонтальні поверхні шпателем або штукатурною машинкою. Покриття має високу стійкість до вологи та морозів, експлуатаційна температура покриття від -10 ° C до +70 ° C. Для приготування розчину на 100 кг сухої суміші знадобиться 16-18 л води, витрати готової суміші 1,5-1,8 кг на квадратний метр при 1 мм товщини нанесення.

Для підвищення властивостей гідроізоляційного покриття, терміну служби та зчеплення ремонтного розчину зі старим бетоном, цеглою, арматурою тощо, до складу додають сополімерну емульсію Revinex, з розрахунку 1 л добавки плюс 3 л води на 25 кг Neocret.

Перед нанесенням розчину з поверхні видаляють іржу, сміття, жирні речовини та пил. Щоб захистити сталеву арматуру від корозії, перед нанесенням ремонтної суміші, очищену поверхню обробляють двома шарами Ferrorep – антикорозійним покриттям на цементній основі (або його аналогом).