БЕСШОВНА ПОЛІУРЕТАНОВА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ НА РИНКУ УКРАЇНИ

Будівельна індустрія і покрівельні роботи завжди стикаються зі складністю знайти економічні, стійкі і такі гідроізоляційні матеріали, що не вимагають великих часових ресурсів. Покрівлі, плоскі або скатні, піддаються найсильнішому впливу будь-яких погодніх факторів. Стійкість до води, ультрафіолету, кислотних дощів, а також до сезонних факторів при зміні пір року, є основоположними характеристиками успішного і стійкого матеріалу. Дані характеристики надзвичайно важливі для гідроізоляції плоских покрівель або покрівель з невеликим кутом нахилу, оскільки вони зазвичай піддаються найсильнішому негативному впливу від застійної води. Більш того, додаткові проблеми виникають при гідроізоляційних роботах на покрівлях складної конструкції і в місцях з різними інсталяціями (кондиціонери, антени, труби, сонячні батареї). Гідроізоляційні системи ALCHIMICA розроблені з урахуванням негативного впливу факторів природи і навколишнього середовища, для досягнення якісної і довголітньої служби. Гідроізоляційні системи ALCHIMICA забезпечують безшовне гідрофобне покриття при нанесенні на безліч підстав і конструкцій різної складності. Вони стійкі до ультрафіолету, до застійної води і до суворих погодніх умов.
У чому ж різниця між «нашим» поліуретаном і «вашим» поліуретаном? Чи можемо виділити кілька основних і головних переваг перед іншими поліуретановими матеріалами:
– імпортний матеріал, якість, хімічна формула і властивості якого перевірені роками на ринку України, а також інших країнах;
– гарантійний термін служби матеріалу від постачальника – 25 років;
– 35 років інновацій, удосконалення, технологій і розробок матеріалу на основі поліуретану, революційний винахід 1983 року;
– поліуретанові мастики, які перевірені часом у всіх кліматичних зонах з різними температурними режимами;
– простота в нанесенні матеріалу: легкодоступність до місць, в яких проблематично працювати рулонними мембранами.
МАСТИКИ ГІПЕРДЕСМО ПЕРЕБУВАЮТЬ ПІД ПОСТІЙНИМ КОНТРОЛЕМ ЯКОСТІ.
Давайте спробуємо більш детально ознайомитися з цим матеріалом.
Поліуретанова мастика Гіпердесмо являє собою однокомпонентний готовий до застосування матеріал, який не вимагає попереднього змішування (як наприклад, двокомпонентні матеріали) перед початком робіт.
Даний матеріал має відмінну ступінь адгезії до всіх будівельних поверхонь, а саме: бетон, метал, дерево, камінь, попередньо оброблених спеціальними праймерами, в залежності від типу поверхні, пористості, ступеня вологості та інших факторів.
Всі поліуретанові мастики Гіпердесмо мають високі механічні характеристики, ступінь еластичності (від 500%), широкий діапазон робочої температури (від +5 до + 35 ° С), стійкість до УФ-випромінювання, паропроникність, а також зручність при нанесенні. Всі матеріали можуть бути виготовлені під замовлення в потрібній колірній гамі, в залежності від потреб клієнта.
Мастики можуть наноситися за допомогою пензля, валика, методом безповітряного напилення. Даний матеріал можна використовувати також в якості декоративного покриття, комбінуючи його, наприклад, як з кварцовим піском, так і з кольоровими чіпсами, декоративної посипкою та ін.
Що ж стосується методу нанесення поліуретанових мастик Гіпердесмо – матеріал, як правило, наноситься в два шари, кожен з яких повинен бути різного кольору, щоб уникнути місць незафарбовування. Таким чином дотримується система контролю якості покриття. Використовуючи покриття двох різних контрастних кольорів, можна контролювати товщину нанесеного шару, а також рівномірність нанесення.
Завдяки своїй високій еластичності, мастика Гіпердесмо може перекривати мікротріщини близько 1 мм. Будучи водонепроникною гідроізоляцією, відрізняється своєю паропроникністю, що в свою чергу не допускає накопичення вологи під шаром гідроізоляції, що грає велику роль при реконструкції старої покрівлі.
Робоча температура мастики Гіпердесмо досягається в діапазоні від -40 до + 80 ° С. Мастика стійка до хімічних речовин (вплив лугів, солоної води, бензину, масел, кислот в концентрації до 10% і кислотних дощів).
Підсумувавши, хотілося б звернути увагу на те, що мастики Гіпердесмо широко використовуються на багатьох приватних об’єктах України і кількість їх з року в рік зростає.

БЕСШОВНА ПОЛІУРЕТАНОВА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ НА РИНКУ УКРАЇНИ БЕСШОВНА ПОЛІУРЕТАНОВА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ НА РИНКУ УКРАЇНИ БЕСШОВНА ПОЛІУРЕТАНОВА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ НА РИНКУ УКРАЇНИ БЕСШОВНА ПОЛІУРЕТАНОВА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ НА РИНКУ УКРАЇНИ